"Labi vārdi sirdi silda"

Latviešu valodas aģentūra laidusi klajā grāmatu "Labi vārdi sirdi silda", kurā apkopoti 2016.gada konkursa labākie skolēnu literāro darbu fragmenti un zīmējumi.

Lepojamies, ka mūsu 9.a klases skolnieces Sindijas Pārupes darbs ir šajā krājumā. Pateicoties par  līdzdalību šī krājuma tapšanā, Latviešu valodas aģentūra ir atsūtījusi  autoreksemplāru ar vēlējumu: "Lai izdodas labu domāt un labus darbus darīt!" Savukārt, skolotājai Aijai Dubovai izteikta pateicība par skolēnu rosināšanau dalībai konkursā un līdzdalību krājuma tapšanā.

2017./18. mācību gada Latviešu valodas aģentūras organizētā konkursa tēma - "Kas manu tautu stipru dara".  Līgas Ozolas un Sindijas Pārupes darbi ir nodoti žūrijas vērtēšanai.

Aija Dubova, latviešu valodas un literatūras skolotāja