Rudens nokrāsas Kauguru pamatskolā

     14. oktobra rītā Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas audzēkņiem tika dota iespēja iejusties uzņēmēja lomā.

Visi varēja reklamēt un pārdot pašu darināto produkciju, kuru piedāvāja skolas Simjūda tirdziņā.

     Notika ābolu sulas degustācija, kuru papildināja dažādas uzkodas un saldumi. Katrs varēja iegādāties sev tīkamu rotu vai aksesuāru. Bija iespēja iegādāties dažādus zīmējumus. Tirdziņā tika piedāvātas arī rudens veltes no dārza, kuru pagatavošana dotu prieku katram pavāram. Neizpalika arī izklaidējošas rotaļlietas, kuras pielietojot, jāatceras par drošības noteikumiem.

 

     Gan “ jaunajiem uzņēmējiem”, gan tirgus apmeklētājiem bija piedzīvojumiem bagāts rīta cēliens.

Paldies visiem tirgus apmeklētājiem un dalībniekiem, nākamgad gaidīsim arī vecākus!

     Tuvojoties Miķeļdienai, katra klase, ļaujot vaļu fantāzijai, centās saprast, kāda ir īpašā rudens garša. Uzklausot visas idejas, skolēni vienojās par salātu sastāvdaļām un izdomāja oriģinālu nosaukumu.

     Klases kolektīvi pirmdienas rītā realizēja savas idejas. Tapa salāti, kuru garšu, noformējumu un nosaukumu vērtēja žūrija. Ikviens meistardarbs ieguva savu nomināciju, sākot no “Tradicionālākajiem” līdz “Šarmantākajiem” salātiem. Ievērību guva arī oriģinālākie salātu nosaukumi, piemēram, “ Krabis Labis un zaļais Gārfilds” un “Brūnaļas pirmajā sniegā”. Kad žūrija bija padarījusi savu darbu, katra klase ieturēja otrās brokastis, mielojoties ar saviem salātiem.

Lietotāja J Endzelīna Kauguru Pamatskola attēls.

Vēlamies teikt lielu paldies vecākiem, ar kuru līdzdalību tapa šis jaukais rudens pasākums.

Vēlam ikvienam atrast savu īpašo rudens garšu!

 

                                                                   Skolotājas L.Eberharde un E.M.Švarca