Kustību prieks Kauguru pamatskolā

Sveiks! Ja Tev pajautātu, kas ir labas veselības un spēcīgas imunitātes pamats. Esmu pārliecināta, Tu zini atbildi! Labas veselības pamatā ir kustība, svaigs gaiss, labs miegs un sirdsmiers! Piekrīti!? Un tas viss mums dots par brīvu, tikai jāpārvar savs kūtrumiņš

“Nav laika “’un atrunu vīriņš” Slikts laiks “.

             Kustība IR Tavas  veselības ķīla, Tavs galvenais  enerģijas lādiņš gan muskuļiem , gan prātam. Kustoties Tu uzlabo savu vielmaiņu, asinsriti, locītavu izturību, bagātini katru šūnu ar skābekli un stiprini emocionālo veselību. Mēs esam saņēmuši tik skaistu dāvanu- pasakaini baltu ziemu. Aidā-ārā! Baudīt dabu, svaigu gaisu un ziemas priekus. Tie ir vislabākie ārsti! Ņem līdz  ģimeni, laid lejā no kalniņa, izsmejies no sirds, zīmē sniega eņģeļus, uzcel sniega- vīru, lai pašam un garāmgājējiem prieks!


       Sportā mūsu skolas bērni saņem uzdevumus- obligāti vismaz stundu pavadīt svaigā gaisā, pildot dažādus papilduzdevumus ,piemēram, vērot dabu, ieklausīties, pievērst uzmanību elpošanai, darboties radoši, izdomājot dažādas ziemas stafetes un pašiem radīt savas ragaviņas!

        1.klases audzinātāja Aija Dubova strādā radoši un ar izdomu, mudinot savus bērnus darboties ārā. Mazie skolnieciņi saņēma interesantu mājas darbu latviešu valodā- uzcelt sniegavīru un lasīt interesantus tekstus. Jautrs un veselīgs mājas darbs!

              Kad Tu esi izlasījis šīs rindiņas, ņem mēteli, cepuri, aun zābakus, izej ārā, desmit reizes dziļi ieelpo un izelpo( lai pleci nekustas, bet vēders…)  , pasmaidi un dodies nelielā pastaigā! Lai Tevi pavada baltas domas, prieks par sevi, saviem mīļajiem un stipra jo stipra veselība!

Dzīvosim kustībā paši , rādīsim piemēru

un mudināsim to darīt bērnus, jo ,

 kā zināms, vārdi māca, bet piemēri aizrauj!

 

sporta skolotāja Mārīte Bisniece

 

Foto no D.Ciganova ģimenes fotoarhīva 2021.gada janvārī