Drošības diena

     Dodoties vasaras brīvlaikā, šī gada 30.maijā J.Endzelīna Kauguru pamatskolas teritorijā un Kauguru kultūras namā notika “Drošības diena”,

kurā skolēni tika iepazīstināti ar ugunsdrošības teorētisko un praktisko pusi. Lai mācības tiktu uztvertas labāk, skolēni tika sadalīti divās grupās – viena grupa 1.-5.klašu skolēni un otra grupa – 6.-9.klašu skolēni.

     6.-9.klašu skolēni, skolas teritorijā, skatījās un izmēģināja praktiskos ugunsdzēsēju demonstrējumus, kurus tiem demonstrēja Beverīnas novada brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas priekšnieks Sergejs Melngāršs ar komandu. Skolēni tika iepazīstināti ar ugunsdzēsēju mašīnu, tās funkcijām, tika stāstīts un rādīts kā tā darbojas. Skolēni varēja izmēģināt ar dzēst uguns liesmu!

     Kamēr lielie skolēni nodarbojās ar ugunsdzēsības praktisko pusi, mazie – 1.-5.klašu skolēni Kauguru kultūras nama zālē klausījās teorētisko mācību, ko vadīja Valmieras rajona BUB priekšsēdētājs Egīls Kaužēns un pārstāvji no Valsts policijas.  Pēc tam abas grupas mainījās ar vietām.