Rudens sporta diena

Piektdien, 9.septembrī mūsu " Olimpiskajās spēles" gāja jautri. Bija atbraukuši horvāti-1.klase, igauņi-2.klase, spāņi -3.klase, krievi-4.klase, vācieši-5.klase, lietuvieši-6.kase, itāļi-7.klase, baltkrievi-8.a.klase, īri-8.b.klase un angļi-9.klase! Katras valsts sportisti sasveicinājās un velēja veiksmi citiem sportistiem savā " dzimtajā" valodā ;)). Svinīgā ceremonijā Beverīnas novada izpilddirektore Egita Biša atklāja jauno sporta laukumu! Sveicām Tēva dienā aktīvos tētus, kuri bija ieradušies startēt vecāku komandā.  Direktores vietniece māc. darbā Līga Gecko visu mūsu vārdā teica paldies ilggadējam sporta sacensību runasvīram Romānam Vaščenko un fotogrāfam Aivaram Miruškinam! Tad komandas devās distancē, lai pieveiktu 11 " sarežģītus " uzdevumus. Dienas beigās mūsu aktīvo vecāku apbalvošana, pīrāgi un kafija.  Sacensību dalībniekiem rezultāt tradicionāli jāgaida līdz piektdienas līnijai.