Vislatvijas olimpiskā diena

23.septembrī, Vislatvijas olimpiskajā dienā, visi skolēni aktīvās un sportiskās sporta skolotājas Mārītes Bisnieces vadībā uz skolas jaunā sporta laukuma vingroja gan individuāli, gan kopā ar savu klasi. Šogad devīze bija „Padod bumbu!” Gan skolēni, gan skolotāji draudzīgi padeva viens otram dažāda izmēra bumbas, kas, izrādījās, nebija nemaz tik viegli, bet aizraujoši gan!!! Sporta skolotāja iepazīstināja visus ar dažāda izmēra bumbām un skolēniem nācās minēt, kurā sporta veidā tās izmanto. Par prieku skolotājai Mārītei Bisniecei un pašiem skolēniem, visas bumbas tika atminētas. Mēs taču esam īsti sporta fani!

Olimpiskās dienas ietvaros vēlāk skolā risinājās Olimpiskās dienas kausa izcīņa volejbolā, jo Olimpiskais sporta veids šogad ir volejbols. Spraigas spēles starp klasēm skolas sporta laukumā risinājās vairākas dienas, un netraucēja pat vējainie un lietainie laika apstākļi. Šoreiz kausu izcīnīja 9.klases 1.komanda. Apsveicam viņus!!!

 Skolēniem no 1.-4.klasei tika sarīkota Ceļojošās balvas izcīņa. Tā kā mazākie ir ļoti, ļoti kustīgi, un visi bija sapulcējušies vienlaicīgi, tad sporta skolotājai palīdzēja meitenes no apvienības „Mēs pret īgnumu”, kuru vada skolotāja Mārīte Bisniece. Ceļojošo balvu izcīnīja sportiskā 4.klase. Malači!!!

Liels paldies skolotājai Mārītei Bisniecei par to degsmi, ar kādu viņa mudina ikvienu sportot un saprast, ka „veselā miesā mājo vesels gars”!

Foto: Inese Ločmele, Līga Gecko, Mārīte Bisniece

Teksts: Līga Gecko