Mīlestības diena

Valentīna jeb Mīlestības dienā skolā bija ieradies romiešu Mīlestības dievs KUPIDONS,

kurš kopā ar savu komandu veica aptauju, iztaujājot skolēnus un skolotājus par to, kā viņi jūtas šajā dienā un ko novēl citiem. Kupidona lomā iejutās 8a. klases skolniece Līga Ozola, un viņai asistēja Santa Klapare, Samanta Līga Anšmite, Evelīna Eglīte un Samanta Zariņa. Skolēnu parlamenta puiši – Jēkabs Pikšēns, Lauris Lācis, Tomass Ragelis, Mikus Velme - katrai skolas darbiniecei dāvināja sirsniņu, novēlot “veiksmīgu un mīlestības pilnu dienu”.

Valentīna dienas noskaņas stūrīti noformēja skolotājas Juta Šmite un Vera Bērziņa.

Paldies visām aktīvistēm un aktīvistiem, padarot šo dienu skaistāku, krāsaināku un mīļāku!