Par vasaras nometni

Katru gadu mūsu skolā notiek bērnu dienas nometne. Arī šogad, augusta trešajā nedēļā, skolu piepildīja bērnu čalas un smiekli! Nometnes nosaukums un moto -"Iededzies par Latviju"! Skolotājas Līga un Mārīte ar bērniem pētīja, domāja un izzināja, ko tad īsti nozīmē- iedegties par Latviju! Dienas aktivitātēs savijās gan izzinošas tēmas par mūsu Latvijas spilgtajām personībām, gan par ievērojamām vietām. Skolotāja Līga bija sagatavojusi interesantu prezentāciju un konkursu par Latvijas pilsētām.
      Nometnei bija gan sportisks, gan izzinošs, gan izklaidējošs saturs. Nedēļas laikā ciemojāmies BMX muzejā, lai vairāk uzzinātu par mūsu Latvijas slavenāko sportistu Māri Štrombergu (liels bija mūsu pārsteigums - pēc muzeja apmeklējuma - satiekot pašu Māri Štrombergu Valdeko veikaliņā, Māris laipni neatteica kopā nofotografēties un pastāstīja īsumā par saviem nākotnes plāniem). Pēc muzeja apmeklējuma spēlējām minigolfu. Vērot Latvijas dabas skaistumu devāmies uz Kazugravu Priekuļu nov adā. Klausījāmies teikas, baudījām ūdenskrituma un klinšu skaistumu. Nometnes noslēgums ar pikniku norisinājās pie Vaidavas ezera. Mūs lieliski uzņēma VaidavEŽI. Peldējāmies, SUPējām un baudījām vasaras priekus.
      Latvija patiešām ir visskaistākā un labākā vieta uz Pasaules.
      Iededzies par Latviju!!!
      Mēs, skolotāji un nometnes dalībnieki sakām lielum lielu paldies Beverīnas novada domei, skolas direktorei Ivetai Rambolai, lietvedei Verai Mazurēvičai, pavārītēm Anitai Stabliniecei un Inārai Trumpei, šoferītim Naurim un pārējiem labajiem cilvēkiem, kuri mums palīdzēja patiešām izbaudīt šo krāsaino nedēļu!

Skolotāja Mārīte Bisniece