Skatuves runas konkurss

Tradicionāli februārī notiek skatuves runas konkurss. Šogad konkursā skolēni izvēlējās 2017.gada dzejniekus jubilārus-M.Zālīti, Z.Mauriņu, J.Osmani, J.Jaunsudrabiņu. Konkursa dalībnieki izjusti runāja par dzimteni, par cilvēka lomu sabiedrībā. Konkursa dalībnieki 1.klases skolēni Loreta Andrupe, Ričards Ragelis, 2.klases skolēni Sintija Āboliņa, Dāvis Liepiņš, Alekss Šīmanis, 4.klases skolēni Annija Eglīte, Elēna Krastiņa, Ruslana Maksimova, 5.klases skolnieks Roberts Auniņš,  6.klases skolēni Rojs Šmits, Natālija Ņikandrova, 7.klases skolniece Daiga Zariņa, 8.klases skolnieces Santa Klapare un Sindija Pārupe, 9.klases skolniece Santa Andrupe. Paldies visiem dalībniekiem! Ceļazīmi uz 2.kārtu saņem R.Ragelis, R.Šmits un S.Andrupe.