Laimes koki

“Tikai kļava man paklusām zarus man sniedz

Un viskošākās krāsas neaizliedz,

Kad rudens ar salnas otu izkrāso kļavu,

Rudens izkrāso to – savu mīļāko koku.”

                                                                                                       ( N.Beļskis)

 

 

Septembris, kā ierasts, J.Endzelīna Kauguru pamatskolā ir dzejas mēnesis. Visiem skolas skolēniem bija iespēja tikties ar rakstnieci Eviju Gulbi, kas atraktīvi pauda, kā dzejoļi mīt daudzdzīvokļu namā. Katrs 1. -5. klašu skolēns dāvanā saņēma dzejoli un kādu krāsu no varavīksnes loka, lai iedvesmotos radošai domai. 7. -  9.klašu skolēni skandēja dzeju par kokiem, spilgtākās rindas rakstot uz bruģa.

21. septembrī skolēni pievienojās Laimes koku akcijai un skolas alejā iestādīja piecas sarkanās kļavas.

                                              Direktores vietniece izglītības jomā Aija Dubova