Sagaidot Ziemassvētkus

     Ar baltām sniega pārslām, pasakaini izrotātām telpām pienācis skolas Ziemassvētku sarīkojums “Reiz Ziemassvētkos.”

      Tradicionāli Ziemassvētkos skolēni, kuru liecībās ir vērtējumi no 6 līdz 10 ballēm saņem ielūgumus uz Latvijas Nacionālo operas un baleta teātri. Šajā gadā skolas čaklākie un centīgākie skolēni skatīsies Jura Karlsona baletu “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”. 46 skolēni, aktīvākie vecāki un skolotāji 8. janvārī baudīja šo baleta izrādi.

      Skolēni, kuru vidējā atzīme ir 8,0 un augstāka saņem Beverīnas novada domes naudas prēmiju. Lepojamies ar 4.klases skolēniem D. K.Brusovu, A. Šīmani, K.Spalviņu, B.Ozoliņu, 5.klases skolēniem  R.Zuti, R.Plužmo, 6. klases skolēniem E.K.Branti, E. Krastiņu, A.Eglīti K.Strodu 7. a klases skolēniem E.Ozolu, N.K. Markitānu, K.N. Blūmu, 7. b klasē D.R. Zariņu, 8.klasē T.O. Ozolu,9.klasē L.Ģ.Lāci, D.Zariņu.

      Jau otro gadu pēc kārtas ar mūsu skolas absolventes Gita Jones atbalstu skolēni, kuri klasē ir uzrādījuši augstāko vidējo vērtējumu saņem naudas balvu 4. klasē A.Šīmanis, 5.klasē R.Zute, 6.klasē E.K.Brante, 7.a klasē N.K. Blūms, 8. klasē T.O. Ozols, 9.klasē L.Ģ.Lācis. Naudas balvu saņem arī skolēni , kuri semestra laikā uzrādījuši vislielāko izaugsmi 4.klasē D.Liepiņš, 5. klasē A.Oščepkovs, 6.klasē V.Šulca, 7. a klasē E.Upesjuris, 7. b klasē R. Auniņš, 8.klasē S.Muceniece, 9. klasē R.Ozols.

Lai pacietība, ŗadošums un darba tikums arī Jaunajā gadā!

 Direktores vietniece izglītības jomā A.Dubova