Zaļais Restarts II.

     Pirmās klases bērni piedalās Latvijas Zaļais Punkts rīkotajā konkursā Zaļais Restarts II. Bērni restartē savas vecās lietas.

      Uzdevums bija šķietami viegls, tomēr ilgi domājām, lai konkursā varētu piedalīties paši bērni, nevis vecāki, vai skolotājs.  Nonācām pie secinājuma, ka veidosim atpūtas paklāju savai klasei. Mērījām, griezām un mezglojām. Katrs bērns izveidoja vienu "puzles gabaliņu", ko pēc tam likām kopā skaistā gleznā. Paklājs sastāv no tētu vecajiem krekliem. No mazo brāļu un māsu drēbītēm. No kleitām, kas mammām vairs neder (vai vēl neder!)  Darbs bija ļoti apjomīgs un laikietilpīgs. Gala rezultāts ir ļoti skaists un mums pašiem par to ir liels prieks!
      P.S. Galvenais, ka Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolā nav vairs neviena pirmklasnieka, kurs nemācētu sasiet mezglu!


1.klases audzinātāja Inese Riekstiņa

Liels paldies mūsu čaklajai , radošajai un uzņēmīgajai skolotājai Inesei Riekstiņai - galvenajai idejas realizētājai,

irmīšu brigādes vadītājai un Kates mammai Zane Kalniņa - idejas autorei!


foto: Inese Riekstiņa