Pirmklasniekus gaidot

    21.martā J. Endzelīna Kauguru pamatskola vēra durvis topošajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem.

     Lai iejustos skolēna lomā, bērni iesaistījās sešās radošajās nodarbībās. Pirmajā pieturā “Skolas soma” pie interaktīvās tāfeles viņi uzzināja, kas jāliek somā, pošoties uz skolu.

    Dabaszinību kabinetā bērni vēroja piecus dažādus eksperimentus. Atverot 3.klases kabineta durvis, varēja ieraudzīt brīnumainus burtus un no zilbēm veidot vārdus. Tālāk ceļš veda uz skolas sporta zāli, kurā bija dažādas aktivitātes kustību priekam.

     Ar uzmundrinošām mūzikas skaņām visi tika sagaidīti mūzikas kabinetā, lai padziedātu un ietu rotaļās.

    Pēc aizrautīgas darbošanās topošie pirmklasnieki un viņu vecāki nonāca telpā, kuras durvis vērs 1.septembrī. Klases audzinātāja Vera Bērziņa katram bērnam lika pie saulītes piestiprināt savu stariņu, savukārt vecāki izrotāja zaru, liekot tam uzplaukt krāšņiem ziediem.

     Ikviens bērns mājās devās ar prieku un atmiņām par pavadīto pēcpusdienu savā pirmajā skolā.