“Aizrautīgā Eiropa”

     30.aprīlī ar projektu “Aizrautīgā Eiropa” mūsu skolā viesojās

multimākslinieks Kaspars Blūms – Blūmanis jeb Kašers, Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš un projekta koordinatore Baiba Vārna. Stundu garā nodarbībā 5. – 9.klašu skolēni iepazinās ar Kašera dzīves pieredzi, viņa vērtīgāko atziņu – “Neiznieko laiku, iesaisties un dari!”  Pasākuma laikā skolēni izveidoja divas komandas un sacensības veidā veica dažādus uzdevumus – atpazina Eiropas valstu karogus, parādīja savas zināšanas par dažādiem faktiem, piemēram, cik ilgā laikā plastmasas pudele sadalās dabā, cik kg pārtikas vidēji izmet viens iedzīvotājs, rakstīja vērtības un veidoja teikumus par Eiropu. Aktīvākie un zinošākie skolēni saņēma balvas. No pasākuma organizatoru puses saņēmām uzaicinājumu piedalīties Eiropas eksāmenā 9.maijā.

Dzintra Sijāte, Aija Dubova